Сибртех 88732 ені 48 мм және ұзындығы 50 м бұрыштан қорғайтын қағаз таспасы бұрыштардың әртүрлі типтерін қалыптастыруға арналған: түзу, сүйір, доғал. Ол сондай-ақ буындар мен бұрыштарды нығайту, буындарды бітеу, қабырғалардағы, төбелердегі, беткейлердегі және есіктердегі терең жарықтар мен беткейлердің зақымдалуын бүркемелеу үшін қолданылады. Гипсокартон, ДСП, ДВП және басқа сыланған беттермен жұмыс істеуге жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 48 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.41 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 50 |
| Ұзындығы | 50 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 141 |
| Жинақтау | Қағаздан жасалған бұрыштан қорғайтын таспа - 1 дана |
| Атауы | Лента углозащитная бумажная, 48 мм х 50 м Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптамадағы ені | 141 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800059604 |