ПВХ жабыны бар 67703 "Нүкте" трикотаж қолғаптары 7-ші дәрежелі тоқудың арқасында қолды кірден, сызаттардан, каллустардан және механикалық зақымданудан қорғайды. Олар бау-бақша, құрылыс, материалды өңдеу және басқа жұмыстар кезінде пайдалы болады. Қолғаптар қолға ыңғайлы орналасады, қозғалысты шектемейді, гипоаллергенді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Ұзындығы | 230 см |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 105 см |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.06 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 12 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 250 |
| Тұтқырлық сыныбы_14 | 7 |
| Жіптер саны_26 | 6 |
| Жинақтау | Қолғаптар - 1 жұп |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/2/3/0/5/2305746ce6fd6bef641c985348ad34367f53264c_67703_r1.jpg |
| Негіз материалы | аралас иірімжіп |
| Атауы | Қолғаптар мақта, ПВХ жабыны, "Нүкте", 7 класс Ресей Сибртех |
| Құю | Жоқ |
| Өлшем_69 | №6 |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/6/1/a/1/61a1def809cc06856b3188dca61c3ec8f9e24742_67703_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | XfRlAq2Jaqk?feature=share |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптамадағы ені | 130 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800042668 |