Диаметрі 36 мм Sibrtech 68427 пластикалық V-тәрізді тұтқасы TM Sibrtech күректерімен және өлшемдері бойынша басқа өндірушілердің үлгілерімен бірге қолданылады. Сенімді ұстауды қамтамасыз етеді, төменгі арқадағы жүктемені азайтуға және жұмысты тиімдірек орындауға көмектеседі. Тұтқа өздігінен бұрап тұратын бұрандалармен тұтқаға тез бекітіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.12 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 40 |
| Бекіту диаметрі | 36 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 196 |
| Жинақтау | Тұтқа - 1 дана |
| Материал_46 | полипропилен |
| Атауы | V - тәрізді пластикалық тұтқа, диаметрі 36 мм, Ресей, Сибртех |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптамадағы ені | 135 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800062017 |
| Габариттік өлшемдер | |
| Ұзындығы | 195.0 |