Диаметрі 36 мм тулейкасы бар Сибртех 68438 арматураланған пластикалық V-тәрізді тұтқасы күрек сабына орнатылады және ыңғайлырақ және сенімдірек ұстауды қамтамасыз етеді. Пайдаланушының күш-жігерін үнемдейді және омыртқаға түсетін жүктемені азайтады. Өнім бақшада және бақшада жұмыстарды орындау үшін пайдалы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.15 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 65 |
| Бекіту диаметрі | 36 мм |
| Ұзындығы | 180 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 180 |
| Жинақтау | Тұтқа - 1 дана |
| Материал_46 | полипропилен |
| Атауы | V - тәрізді пластикалық тұтқа, диаметрі 36 мм, күшейтілген, Ресей, Сибртех |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптамадағы ені | 130 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996219684 |