ПВХ жағылатын қос трикотаж қолғаптар төмен температура жағдайында ауыр құрылыс, механикалық құрастыру, такелаждық және монтаждау жұмыстарын орындауға арналған. Қолғаптар қолды механикалық әсерлерден және жалпы өндірістік ластанудан қорғауды қамтамасыз етеді.
Ерекшеліктер| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Ұзындығы | 275 мм |
| Түсі | Қоңыр |
| Ені | 120 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.13 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 305 |
| Тұтқырлық сыныбы_14 | 7 |
| Жинақтау | Қолғаптар - 1 жұп |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/9/c/e/6/9ce6572ecc2a1e5509574f2cb7b52f185579dc40_68635_r01.jpg |
| Негіз материалы | акрил, шерсть верблюжья и овечья |
| Қосымша материалдар | жүн |
| Атауы | Перчатки трикотажные, двойные, верблюжья и овечья шерсть, ПВХ покрытие, Россия, Сибртех |
| Құю | поливинилхлорид |
| Өлшем_72 | 11 мм |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | https://youtube.com/shorts/h9xekPX7X5k |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Қаптамадағы ені | 130 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800083524 |