Сибртех 76625 қол шүмегі диаметрі М10 және қадамы 1,0 мм ішкі жіптерді кесуге арналған. Саңылаулармен және соқыр тесіктермен жұмыс істеу үшін қолданылады. Ол кран ұстағышына 5 мм қону алаңының астына орнатылады. Кран құрылыс алаңында және күнделікті өмірде слесарлық жұмыстарды орындау кезінде пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.05 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 15 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 85 |
| Дәлдік сыныбы | 6G |
| Жинақтау | Шүмек - 1 дана |
| Атауы | Метчик ручной М10 х 1 мм, комплект из 2 шт Сибртех |
| Жіптің бағыты | оң |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Болат | 9XC |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жіптің түрі | метрическая (М) |
| Қаптама түрі | сэндвич-көпіршік |
| Бұранда қадамы М | 1 мм |
| Қаптамадағы ені | 30 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996085975 |