Сибртех 76632 қол шүмегі 2 данадан тұратын жиынтыққа кіреді. және диаметрі М12 және 1,5 мм қадаммен ішкі жіптерді кесуге арналған. Саңылаулармен және соқыр тесіктермен жұмыс істеу үшін қолданылады. 7 мм қону алаңының астындағы шүмек ұстағышқа орнатылады. Шүмек құрылыста немесе тұрмыста слесарлық жұмыстарды жүргізу үшін пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.07 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 15 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 90 |
| Дәлдік сыныбы | 6G |
| Жинақтау | Шүмек - 1 дана |
| Атауы | Қол шүмегі М12 х 1.5 мм, Сибртех 2 данадан тұратын жинақ |
| Жіптің бағыты | оң |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Болат | 9XC |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жіптің түрі | метрическая (М) |
| Қаптама түрі | сэндвич-көпіршік |
| Бұранда қадамы М | 1.50 мм |
| Қаптамадағы ені | 30 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996085968 |