Сибртех 76654 қол шүмегі диаметрі М20 және қадамы 1,5 мм ішкі жіптерді кесуге арналған. Саңылаулармен және соқыр тесіктермен жұмыс істеу үшін қолданылады. 12 мм қону алаңының астындағы шүмек ұстағышқа орнатылады. Кран құрылыс алаңында және гаражда слесарлық жұмыстарды орындау үшін пайдалы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.24 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 110 |
| Дәлдік сыныбы | 6G |
| Жинақтау | Шүмек - 1 дана |
| Атауы | Қол шүмегі М20 х 1.5 мм, Сибртех 2 данадан тұратын жинақ |
| Жіптің бағыты | оң |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Болат | 9XC |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жіптің түрі | метрическая (М) |
| Қаптама түрі | сэндвич-көпіршік |
| Бұранда қадамы М | 1.50 мм |
| Қаптамадағы ені | 40 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996065113 |