Сибртех 76665 қол шүмегі диаметрі М24 және қадамы 3,0 мм ішкі жіптерді кесуге арналған. Саңылаулармен және соқыр тесіктермен жұмыс істеу үшін қолданылады. 14,5 мм қону алаңының астындағы шүмек ұстағышқа орнатылады. Кран құрылыс алаңында және гаражда слесарлық жұмыстарды орындау үшін пайдалы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.43 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 250 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 125 |
| Дәлдік сыныбы | 6G |
| Жинақтау | Шүмек - 1 дана |
| Атауы | Метчик ручной М24 х 3 мм, комплект из 2 шт Сибртех |
| Жіптің бағыты | оң |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Болат | 9XC |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жіптің түрі | метрическая (М) |
| Қаптама түрі | сэндвич-көпіршік |
| Бұранда қадамы М | 3 мм |
| Қаптамадағы ені | 50 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996065144 |