Сибртех 76609 қол шүмегі диаметрі М4 және қадамы 0,7 мм ішкі жіптерді кесуге арналған. Тесіктермен жұмыс істеу үшін қолданылады. 3,5 мм қону алаңының астындағы шүмек ұстағышқа орнатылады. Шүмек құрылыс алаңында және тұрмыста слесарлық жұмыстарды жүргізу үшін пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.01 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 75 |
| Дәлдік сыныбы | 6G |
| Жинақтау | Шүмек - 1 дана |
| Атауы | Метчик ручной М4 х 0.7 мм, комплект из 2 шт Сибртех |
| Жіптің бағыты | оң |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Болат | 9XC |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жіптің түрі | метрическая (М) |
| Қаптама түрі | сэндвич-көпіршік |
| Бұранда қадамы М | 0.70 мм |
| Қаптамадағы ені | 20 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996106649 |