Қол шүмегі Matrix 76677, HSS, — диаметрі М8 және қадамы 1,25 мм жіптерді жасау үшін қолданылатын жіп кесетін құрал. Беріктігі 900 Н/мм2 дейінгі қатты болаттан жасалған бөлшектермен жұмыс істеу үшін оңтайлы. Жіптерді бір өтуде кеседі. Шүмек шүмектің ұстағышына 5 мм саңылау астындағы патронмен орнатылады. Слесарлық шеберханада, сондай-ақ үйде немесе гаражда пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.02 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 11 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 160 |
| Дәлдік сыныбы | 4H |
| Жинақтау | Шүмек - 1 дана |
| Атауы | Қол шүмегі М8 х 1.25 мм, Р6М5 Matrix |
| Жіптің бағыты | оң |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Болат | жоғары жылдамдықты болат |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жіптің түрі | метрическая (М) |
| Қаптама түрі | сэндвич-көпіршік |
| Бұранда қадамы М | 1.25 мм |
| Қаптамадағы ені | 50 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996065274 |