1 230 ₸
1 043 ₸
Үй-жайларды тазалауға арналған.
Ерекшеліктері| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Түсі | Көгілдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.19 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 84 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 328 |
| Қылшықтың ұзындығы | 285 мм |
| Жинақтау | Совок - 1 штЩетка-сметка - 1 шт |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/4/8/c/3/48c39f296324de12f5a6ec67cb19e5d2d99cf866_933105_r01.jpg |
| Материал_46 | полипропилен |
| Атауы | Набор: совок с кромкой 330 x 225 мм и щетка-сметка 285 мм, голубой, Home Palisad |
| Өлшем_72 | 330x225 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/6/0/c/d/60cd922383b13c2920307ae681479b5788cdf3f9_933105_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | QnmAnBwMyio |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптамадағы ені | 225 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800077615 |
| Қыл | ҮЙ ЖАНУАРЫ |