Бағасын нақтылаңыз
Жіберу 02 шілде 2026Жасыл түсті Palisad Home 933115 жинағы 330 x 225 мм жиегі бар шөміштен және ұзындығы 285 мм сыпырғыш щеткадан тұрады. Үй-жайларды тазалауға арналған, еденнен қоқысты тез жинауға мүмкіндік береді. Үйде және кеңседе пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Түсі | Жасыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.19 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 84 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 328 |
| Қылшықтың ұзындығы | 285 мм |
| Жинақтау | Совок - 1 штЩетка-сметка - 1 шт |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/4/5/b/8/45b87a7a716caf00d92690c8974abcf1abc0c1f6_933115_r01.jpg |
| Материал_46 | полипропилен |
| Атауы | Жинақ: 330 x 225 мм жиегі бар шөміш және 285 мм сыпырғыш щетка, жасыл, Home Palisad |
| Өлшем_72 | 330x225 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/6/4/d/c/64dccbfaf37293e70b9dc7832c863185028ae2d5_933115_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | fuRnXs62w9A |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптамадағы ені | 225 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800077622 |
| Қыл | ҮЙ ЖАНУАРЫ |