8 293 ₸
7 037 ₸
Ұзындығы 170 мм Gross 78893 пышағы, резеңкеленген ABS корпусы бар, ені 18 мм СК-5 болаттан жасалған ұзартылатын сегменттелген жүзі және 5 қалақшасы бар металл бағыттаушы, жөндеу-монтаждау жұмыстары кезінде кәсіби пайдалануға арналған. Тұрмыстық міндеттерді шешу үшін де пайдалы. Пышақ қағазды, картонды, былғарыны оңай кеседі, линолеумды немесе тұсқағазды кесуге көмектеседі. Металл бағыттағыштың арқасында құрал айтарлықтай күшпен жұмыс істегенде де сынбайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.20 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 225 |
| Пышақтың ең аз ұзындығы | 109 мм |
| Жинақтау | Пышақ - 1 дана - 5 дана |
| Құрылым | выдвижной |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/f/1/7/7/f177923ef2d046dc42c16074cf45f365b58fae7e_78893_r1.jpg |
| Корпус материалы_50 | пластик+резина |
| Пышақтың материалы_52 | SK5 |
| Тұтқа материалы_56 | ABS-пластик |
| Атауы | Пышақ, 170 мм, резеңкеленген ABS корпусы, 18 мм ұзартылатын сегменттік қалақ (СК-5), металл бағыттаушы, 5 жалпы қосалқы қалақ |
| Жүзді жабу | Жоқ |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | Mh9c_y0l2TI |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Пышақтың қалыңдығы минималды | 0.60 мм |
| Пышақтың пішіні | тікелей |
| Түсі | бирюзово-черный |
| Қаптамадағы ені | 120 |
| Пышақтың ені минималды | 18 мм |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996150185 |