Сибртех 78800 қалақшасының түзу жұмыс жиегі бар 1000 В дейінгі диэлектрлік пышақ электр монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Оның көмегімен кабельден оқшаулауды алып тастауға және электр сымдарын тазалауға болады. Тікелей пышақтың арқасында ол тіпті қалың қабықты оңай алып тастайды. Пышақты техникалық қауіпсіздіктің барлық талаптарын сақтай отырып пайдалану қажет, жұмысты орындамас бұрын кернеуді өшіру қажет.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.12 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 258 |
| Пышақтың ең аз ұзындығы | 40 мм |
| Жинақтау | Пышақ - 1 дана |
| Құрылым | бекітілген пышақпен |
| Пышақтың материалы_52 | cталь 4Cr14 |
| Тұтқа материалы_56 | обрезиненный пластик |
| Атауы | Нож диэлектрический до 1000 В, прямая рабочая кромка полотна Сибртех |
| Жалпы ұзындығы ең аз | 185 мм |
| Ерекшеліктері | қорғаныш қаптың болуы, бұйымның салмағының аздығы |
| Жүзді жабу | Жоқ |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/c/0/e/4/c0e4b46b26b210891739ca6bcf2c84bc16af0ad3_78800_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жайманың қаттылығы | 55-60 HRC |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Пышақтың пішіні | тікелей |
| Қаптамадағы ені | 129 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996168142 |