1000 В дейін диэлектрлік пышақ Sibrtech 78804 жарты ай тәрізді жұмыс жиегі бар қалақшалар электрлік жұмыстар кезінде пайдалы болады. Оның көмегімен кабельден оқшаулауды алып тастауға және электр сымдарын тазалауға болады. Пайдалану кезінде техникалық қауіпсіздік талаптарын сақтау қажет, жұмысты орындамас бұрын кернеуді өшіру қажет.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.12 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 258 |
| Пышақтың ең аз ұзындығы | 40 мм |
| Жинақтау | Пышақ - 1 дана |
| Құрылым | бекітілген пышақпен |
| Пышақтың материалы_52 | cталь 4Cr14 |
| Тұтқа материалы_56 | обрезиненный пластик |
| Атауы | 1000 В дейінгі диэлектрлік пышақ, Сибртех төсемінің орақ тәрізді жұмыс жиегі |
| Жалпы ұзындығы ең аз | 185 мм |
| Ерекшеліктері | қорғаныш қаптың болуы, бұйымның салмағының аздығы |
| Жүзді жабу | Жоқ |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/0/3/2/3/03230f81af1039e74025621878da4510534a9ff3_78804_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жайманың қаттылығы | 55-60 HRC |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Пышақтың пішіні | изогнутое |
| Қаптамадағы ені | 129 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996168159 |