Ұзындығы 320 мм Denzel 96329 пышағы — Denzel GC-1100 көгал шабу машинасы үшін ауыстырылатын кескіш элемент. Ол көгалдарда, корттарда шөп шабу үшін қолданылады және жергілікті аумақтарды күтіп ұстауға өте ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.27 кг |
| Ішкі диаметрі | 8 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 30 |
| Өлшемдері | 320x40x15 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 335 |
| Пышақтар/тістер саны | 2 |
| Жинақтау | Пышақ - 1 дана |
| Айналымдардың максималды саны | 3400 |
| Пышақ материалы | Steel 45 |
| Материал_46 | болат 45 |
| Атауы | Көгал шапқышқа арналған пышақ Denzel GC-1100, 320 мм Denzel |
| Ерекшеліктері | пышақтың қорғаныш жабыны |
| Модельдер үшін қолайлы | Denzel GC-1100 |
| Өлшем_72 | 320 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Материалдың қаттылығы | 37 HRC |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Түр_75 | пышақ |
| Қалыңдық | 15 |
| Қаптамадағы ені | 60 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996156453 |