


3 573 ₸
Жіберу 02 шілде 2026Ұзындығы 33 см Сибртех 96338 пышағы L1500 96677 электрлі көгал шапқышқа орнатуға арналған. Ол саяжайларда, корттарда көгал шөптерін шабу үшін, сондай-ақ жергілікті аумақтарды күтіп ұстау үшін қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.24 кг |
| Ішкі диаметрі | 8 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 27 |
| Өлшемдері | 320х40х17 мм |
| Қону тесігінің диаметрі | 8 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 330 |
| Пышақтар/тістер саны | 2 |
| Жинақтау | Көгалшапқышқа арналған пышақ - 1 дана |
| Айналымдардың максималды саны | 3400 |
| Материал_46 | сталь 40Mn |
| Атауы | Сибртех L1500 электрлі көгалшапқышқа арналған пышақ (арт. 96677), 33 см// Сибртех |
| Ерекшеліктері | Қорғаныс жабыны |
| Модельдер үшін қолайлы | L1500 |
| Өлшем_72 | 330 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Материалдың қаттылығы | 40-45 HRC |
| Жайманың қаттылығы | 40-45 HRC |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Түр_75 | пышақ |
| Қалыңдық | 10,50 |
| Қаптамадағы ені | 50 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996193595 |