Диаметрі 230 х 25,4 мм, 8 жүзі бар Kronwerk 96344 қайшы пышағы әртүрлі типтегі шөптерді, соның ішінде қатты сабақтарымен (жусан, қалақай, квиноа) шабуға арналған. Ол сондай-ақ сабақтарының диаметрі 3 мм-ден аспайтын бұталардың жас өскіндерін шабуға қабілетті. Бензинді қайшылардың барлық түрлерімен, сондай-ақ электрлік қайшылармен бірге пайдалану ұсынылады, шөп шабу үшін оңтайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түрі | Пышақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.52 кг |
| Ішкі диаметрі | 230 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 150 |
| Қону тесігінің диаметрі | 25.40 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 300 |
| Пышақтар/тістер саны | 8 |
| Жинақтау | Диск - 1 дана |
| Айналымдардың максималды саны | 8500 |
| Материал_46 | болат 50 |
| Атауы | Триммерге арналған пышақ 230х25,4, 8 Kronwerk пышақтары |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Материалдың қаттылығы | 40-45 HRC |
| Диск түрі | екі жақты |
| Қаптама түрі | терезесі бар картон конверт |
| Түр_75 | диск |
| Қалыңдық | 1,60 |
| Қаптамадағы ені | 260 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996145266 |