Сибртех 79012 монтаждаушының пышағы жалпы ұзындығы 190 мм және жүзінің ұзындығы 67 мм, қаптамасы және резеңкеленген сабы бар, сымдармен жұмыс істеуге арналған. Оның көмегімен кабельді алып тастауға және кесуге болады. Пластик қаптамасы бар пышақ тасымалдау кезінде қауіпсіз, сондықтан оны далалық жұмыстарға өзіңізбен бірге алып жүру ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.07 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 35 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 260 |
| Пышақтың ең аз ұзындығы | 67 мм |
| Жинақтау | Пышақ - 1 дана Қақпақ - 1 дана |
| Құрылым | бекітілген пышақпен |
| Пышақтың материалы_52 | cталь 4Cr14 |
| Тұтқа материалы_56 | обрезиненный пластик |
| Атауы | Нож монтажника с чехлом, обрезиненная рукоятка, 190 мм, лезвие 67 мм Сибртех |
| Жалпы ұзындығы ең аз | 190 мм |
| Ерекшеліктері | қорғаныш қаптың болуы |
| Жүзді жабу | Жоқ |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/1/d/b/d/1dbdad46a1360405e861ddc2f217b4b4e0ab39ad_79012_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Пышақтың пішіні | тікелей |
| Түсі | зелено-синий |
| Қаптамадағы ені | 130 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996151625 |