Matrix 78986 жиналмалы электрик пышағы, иілген жүзі және эргономикалық екі бөліктен тұратын тұтқасы сымдарды кесу және олардан оқшаулауды алу үшін қолданылады. Ұзындығы 60 мм иілген жүзі тар жағдайларда жұмыс істеуге ыңғайлы. Құрал электр монтаждау жұмыстарына арналған, тұрмыстық мақсатта қолдануға жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.12 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 250 |
| Пышақтың ең аз ұзындығы | 59 мм |
| Жинақтау | Пышақ - 1 дана |
| Құрылым | складной |
| Пышақтың материалы_52 | HCS |
| Тұтқа материалы_56 | пластик |
| Атауы | Электриктің пышағы, жиналмалы, иілген жүзі, эргономикалық екі компонентті сабы Matrix |
| Жалпы ұзындығы ең аз | 190 мм |
| Жүзді жабу | Жоқ |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/4/0/a/b/40ab28f33fa830d9a3e72795d22d4c582cb3870e_78986_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Пышақтың пішіні | кенеп |
| Түсі | красно-черный |
| Қаптамадағы ені | 90 |
| Пышақтың ені минималды | 22.60 мм |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996120072 |