Matrix 78987 жиналмалы электрик пышағы түзу жүзі және эргономикалық екі компонентті тұтқасы бар сымдарды кесу және олардан оқшаулауды алу үшін қолданылады. Ұзындығы 60 мм түзу жүзі тар жағдайларда жұмыс істеуге ыңғайлы. Құрал электр монтаждау жұмыстарына арналған, тұрмыстық мақсатта қолдануға жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.12 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 250 |
| Пышақтың ең аз ұзындығы | 61 мм |
| Жинақтау | Пышақ - 1 дана |
| Құрылым | складной |
| Пышақтың материалы_52 | HCS |
| Тұтқа материалы_56 | пластик |
| Атауы | Электриктің пышағы, жиналмалы, тік жүзі, эргономикалық екі компонентті сабы Matrix |
| Жалпы ұзындығы ең аз | 190 мм |
| Жүзді жабу | Жоқ |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/f/6/1/4/f61413baf05dddff79f1f536924a3a9d3b2b24c1_78987_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Пышақтың пішіні | кенеп |
| Түсі | красно-черный |
| Қаптамадағы ені | 90 |
| Пышақтың ені минималды | 22.60 мм |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996120089 |