


1 329 ₸
1 127 ₸
Жылжымалы жүзі, эргономикалық екі компонентті тұтқасы, металл бағыттағыштары және қос бекіткіші бар Matrix "QUICK BLADE" 78936 пышағы тұрмыстық және құрылыс мәселелерін шешуге арналған қауіпсіз және практикалық құрал болып табылады. Оның көмегімен қағазды, гипсокартонды, тұсқағазды, табиғи және жасанды былғарыны, линолеумды және т.б. кесуге болады. материалдар. Пышақ үйде, шеберханада, гаражда таптырмас көмекші болады, қолөнерге пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.10 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 215 |
| Пышақтың ең аз ұзындығы | 43 мм |
| Жинақтау | Пышақ - 1 дана |
| Құрылым | выдвижной |
| Корпус материалы_50 | пластик+резина |
| Пышақтың материалы_52 | сталь 60 |
| Тұтқа материалы_56 | ABS-пластик |
| Атауы | Нож, 18 мм, выдвижное лезвие "Quick blade" металлическая направляющая, двойная фиксация, эргономичная двухкомпонентная рукоятка Matrix |
| Жүзді жабу | Жоқ |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Пышақтың қалыңдығы минималды | 0.50 мм |
| Пышақтың пішіні | тікелей |
| Түсі | красно-черный |
| Қаптамадағы ені | 75 |
| Пышақтың ені минималды | 18 мм |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996120027 |