Ені 18 мм ұзартылатын жүзі және металл бағыттағышы бар Спарта 78973 пышағы ұсақ жөндеу және монтаждау жұмыстарына, сондай-ақ қолөнер бұйымдары мен тұрмыстық қажеттіліктерге арналған. Ол қағаз немесе картон сияқты жұқа материалдарды кеседі. Пышақты қайраудың қажеті жоқ.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.05 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 215 |
| Пышақтың ең аз ұзындығы | 109 мм |
| Жинақтау | Пышақ - 1 дана |
| Құрылым | выдвижной |
| Корпус материалы_50 | пластик |
| Пышақтың материалы_52 | сталь 60 |
| Тұтқа материалы_56 | пластик |
| Атауы | Нож, 18 мм, выдвижное лезвие, металлическая направляющая Sparta |
| Жүзді жабу | Жоқ |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Пышақтың қалыңдығы минималды | 0.40 мм |
| Пышақтың пішіні | тікелей |
| Түсі | сары-қара |
| Қаптамадағы ені | 60 |
| Пышақтың ені минималды | 18 мм |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996074009 |