Екі компонентті корпуста жасалған, тартылатын трапеция тәрізді жүзі бар Спарта 78978 пышағы күнделікті өмірде де, құрылыс алаңында да қаптау және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Оның көмегімен картонды, былғарыны, тұсқағазды, линолеумды кесуге, монтаж көбігін кесуге болады. Жылжымалы пышақпен жұмыс істеу ыңғайлы — оның ұзындығын жүгірткі арқылы реттеу жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.08 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 180 |
| Пышақтың ең аз ұзындығы | 61 мм |
| Жинақтау | Пышақ - 1 дана |
| Құрылым | выдвижной |
| Корпус материалы_50 | металл+резеңке |
| Пышақтың материалы_52 | сталь 60 |
| Тұтқа материалы_56 | металл |
| Атауы | Пышақ, 19 мм, тартылатын трапеция тәрізді қалақ, екі бөліктен тұратын Спарта корпусы |
| Жүзді жабу | Жоқ |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Пакет |
| Пышақтың қалыңдығы минималды | 0.50 мм |
| Пышақтың пішіні | трапеция тәрізді |
| Түсі | сары-қара |
| Қаптамадағы ені | 55 |
| Пышақтың ені минималды | 19 мм |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996132532 |