2 647 ₸
2 246 ₸
Matrix 78967 пышағы тартылатын трапеция тәрізді жүзі және жүздерге арналған бөлімі бар, металл корпуста қағазды, картонды, былғарыны, линолеумды және тұсқағазды кеседі. Итарқа кескіш ретінде пайдалануға болады: ол үшін корпуста арнайы ойық қарастырылған. Ауыстырылатын жүзі, үйлесімді шығын материалдарының артикулы 793555. Металл корпус айтарлықтай күш-жігерге төтеп бере алады. Пышақ құрылыс және әрлеу жұмыстары кезінде пайдалы болады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.16 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 220 |
| Пышақтың ең аз ұзындығы | 61 мм |
| Жинақтау | Пышақ - 1 дана |
| Құрылым | выдвижной |
| Корпус материалы_50 | металл+резеңке |
| Пышақтың материалы_52 | сталь 60 |
| Тұтқа материалы_56 | металл |
| Атауы | Пышақ, 19 мм, жылжымалы трапеция тәрізді қалақ, қалақтарға арналған бөлік, металл. матрица корпусы |
| Жүзді жабу | Жоқ |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Пышақтың қалыңдығы минималды | 0.60 мм |
| Пышақтың пішіні | трапеция тәрізді |
| Түсі | красно-черный |
| Қаптамадағы ені | 65 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996009490 |