


7 920 ₸
6 720 ₸
Қағазды, тұсқағазды, картонды, линолеумды, былғарыны кесу үшін ұзындығы 100 мм, үш бөліктен тұратын тұтқасы бар, автоматты түрде лақтырылатын және пышақты қайтаратын, 2 қосалқы жүзі бар Gross MINI 78873 жөндеу және орнату пышағы қолданылады. Қалыңдығы 0,6 мм және ені 9 мм жоғары сапалы жапондық СК-2 болаттан жасалған берік трапеция тәрізді жүзі сынбайды және ұзақ уақыт бойы күңгірттенбейді. Пышақ кәсіби қолдану үшін ұсынылады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.10 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 160 |
| Пышақтың ең аз ұзындығы | 27 мм |
| Жинақтау | Пышақ - 1 дана - 5 дана |
| Құрылым | выдвижной |
| Корпус материалы_50 | металл+резеңке+пластик |
| Пышақтың материалы_52 | SK2 |
| Тұтқа материалы_56 | двухкомпонентный |
| Атауы | Шағын жөндеу-монтаждау пышағы, үш компонентті тұтқа, авто лақтыру, жүзді қайтару, 100 мм, 2 қосалқы Gross қалақтары |
| Жүзді жабу | Жоқ |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Пышақтың қалыңдығы минималды | 0.60 мм |
| Пышақтың пішіні | трапеция тәрізді |
| Түсі | бирюзово-черный |
| Қаптамадағы ені | 90 |
| Пышақтың ені минималды | 9 мм |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996074061 |