6 678 ₸
Жіберу 02 шілде 2026ПВХ Gross 78425-тен жасалған бұйымдарды кесуге арналған әмбебап қайшы диаметрі 32 мм-ге дейінгі пластикалық құбырлармен жұмыс істеу үшін, сондай-ақ профильдерді, тақтайшаларды, филелерді, итарқаларды, итарқаларды, резеңке шлангтарды және басқа заттарды кесу үшін қолданылады. Құралдың түзу пышағы тегіс дайындамаларды кесуге мүмкіндік береді. Қайшы сантехникалық және әрлеу жұмыстарын орындау үшін пайдалы.. . Артықшылықтары, Тозуға төзімділігі — кескіш пышақ СК-85 болаттан жасалған., Коррозияға қарсы — пышақ никельмен қапталған, корпус ұнтақпен қапталған., Шаршау сезімінсіз ыңғайлы жұмыс — ратчет механизмі қолданылатын күшті азайтады., Қауіпсіз сақтау және тасымалдау — тұтқаларды тегіс күйде құлыптауға болады.. . Құралдың дұрыс жұмыс істеуі үшін пышақтың ПВХ құбырына қатысты қисаюына жол бермеу үшін кесілетін бөлік сыртқы бөліктен үлкен немесе оған тең болуы ұсынылады. ПВХ құбырының диаметрі. Әйтпесе, пышақтың дұрыс орналаспауы орын алуы мүмкін, бұл сонымен қатар пышақтың/құралдың сынуына әкелуі мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Құбырдың максималды диаметрі | 32 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.35 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 32 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 125 |
| Жинақтау | Қайшы - 1 дана |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/a/9/8/c/a98cd2bec1457b79c86f3f5c000dfd2b029e72b5_78425_l01.jpg |
| Корпус материалы_50 | алюминий қорытпасы |
| Кесетін жүздің материалы | SK85 |
| Атауы | Ножницы для резки изделий из ПВХ, универсальные, D-32 мм // Gross |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Құбырлардың түрі | ПВХ |
| Қаптамадағы ені | 276 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996208664 |