Ағаш тұтқасы бар, қуаты 40 Вт Спарта 913135 дәнекерлеу үтігі 220 В қуатымен жұмыс істейді және сымдар мен электронды компоненттерді дәнекерлеу үшін қолданылады. Керамикалық қыздырғыш элемент салқындату үшін құрылғыны өшірмей ұзақ уақыт жұмыс істеуді қамтамасыз етеді. Дәнекерлеу үтігі электрлік жұмыстар кезінде пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Қуат | 40 Вт |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.10 кг |
| Қыздыру уақыты | 180 б |
| Қаптамадағы биіктік | 30 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 260 |
| Жинақтау | Паяльник - 1 шт |
| Қыздырудың максималды температурасы | 400 °C |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/3/7/8/e/378e2fe07f4ea9eef28ba129f9629ecc7444078b_913135_1.pdf |
| Шаншу материалы | мыс |
| Атауы | Паяльник с деревянной ручкой, 40 Вт, 220 В Sparta |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/0/8/6/a/086a03789a6635f391a08fd39c4d51423a99104f_913135_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Шаншу нысаны | конус |
| Қаптамадағы ені | 75 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996079356 |