



4 154 ₸
Жіберу 02 шілде 2026Электрондық компоненттерді дәнекерлеуге арналған, ұзартылған ілмек тәрізді ұшы бар, 100 Вт, 220 В, Спарта 913095 дәнекерлеу үтігі. Ұзартылған шаншу кеңістік тапшылығы жағдайында жұмысты жеңілдетеді. Артқы жарық шамы дәнекерлеу аймағын қосымша жарықтандыруды қамтамасыз етеді, бұл жұмыс сапасын жақсартуға көмектеседі. Дәнекерлеуіш 20-25 минут бойы үздіксіз жұмыс істеуге арналған. Құрылғы радиоәуесқойлар мен үй жөндеу шеберлеріне пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Қуат | 100 Вт |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.73 кг |
| Қыздыру уақыты | 120 б |
| Қаптамадағы биіктік | 55 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 265 |
| Жинақтау | Паяльник - 1 шт |
| Қыздырудың максималды температурасы | 600 °C |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/4/0/a/840a7506e254a1bb83542b4d8708e0d9bf6ce666_913095_1.pdf |
| Шаншу материалы | мыс |
| Атауы | Паяльник с удлиненным петлеобразным жалом, 100 Вт, 220 В Sparta |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/0/c/0/9/0c09ad8a203293d097befd0e17b9643dc2b041e1_913095_1.pdf |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қыздыру түрі | сопротивление жала |
| Шаншу нысаны | конус |
| Қаптамадағы ені | 190 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996054773 |