Өлшемі 400 x 225 x 300 мм, пластикалық түбі және иық белдігі бар Gross 90274 тасымалдаушысы қол және электр құралдарын сақтау және жылжыту үшін қолданылады. Түбі берік және сенімді тұтқасы бар сөмке айтарлықтай салмақты көтере алады. Бұл үйде, гаражда және саяхатта пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Түрі | Сөмке |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 2.20 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 300 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 400 |
| Қалталар саны | 30 дана |
| Жинақтау | Переноска - 1 шт |
| Үнпарақтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/a/d/0/b/ad0b8bb49744f7532a30aaf1fe3670e537d7ccf0_90274_l01.jpg |
| Максималды жүктеме | 20 кг |
| Материал_46 | полиэстер |
| Атауы | Құрал тасымалдаушы, 400х225х300мм, пластик түбі, иық белдігі// Жалпы |
| Көлем | 27 |
| Өлшем_72 | 400x225x300 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/6/b/b/a/6bba0ebd0d7cfa09f4a9569375c48d15f2ec064d_90274_1.pdf |
| Қаптамадағы ені | 225 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996195063 |