Өлшемі 110 х 40 мм, мырышпен қапталған Металлист 91547 карточкалық ілмегі, 4 дана. жиынтықта есіктерді, жармаларды, терезе жақтауларын бекітуге арналған. Ол кедергісіз және кедергісіз олардың жабылуын/ашылуын қамтамасыз етеді. Қарапайым және әмбебап дизайнының арқасында топсаны кез келген есік үшін пайдалануға болады: солға және оңға.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмақ (брутто) | 0.28 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 50 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 150 |
| Жинақтау | Бұрандалы ілмек - 4 дана |
| Материал_46 | болат |
| Атауы | Карточкалық ілмек, 110 х 40 мм, мырыш, 4 дана (Металлист) Ресей |
| Қамту_63 | мырыш |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/e/3/5/8e355f4837fb59b0f99b0a2bb663817f09e55afd_91547_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Нысан_7 | көбелек |
| Қаптамадағы ені | 100 |
| Ені/диаметрі | 110 мм |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800067296 |
| Өлшемдері | |
| Биіктігі | 40 |
| Ұзындығы | 110 |
| Негізгі | |
| Түсі | Сұр |