Өлшемі 128 х 40 мм, мырышпен қапталған Металлист 91548 карточкалық ілмегі, 4 дана. жиынтықта есіктерді, жармаларды, терезе жақтауларын бекітуге арналған. Ол кедергісіз және кедергісіз олардың жабылуын/ашылуын қамтамасыз етеді. Қарапайым және әмбебап дизайнының арқасында топсаны кез келген есік үшін пайдалануға болады: солға және оңға.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмақ (брутто) | 0.35 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 50 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 150 |
| Жинақтау | Бұрандалы ілмек - 4 дана |
| Материал_46 | болат |
| Атауы | Карточкалық ілмек, 128 х 40 мм, мырыш, 4 дана (Металлист) Ресей |
| Қамту_63 | мырыш |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/a/4/1/0/a410c17d038774138fa991178917e7c6fb62dabc_91548_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Нысан_7 | көбелек |
| Қаптамадағы ені | 100 |
| Ені/диаметрі | 128 мм |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800067302 |
| Өлшемдері | |
| Биіктігі | 40 |
| Ұзындығы | 128 |
| Негізгі | |
| Түсі | Сұр |