Өлшемі 50 х 40 мм, мырышпен қапталған Металлист 91546 карточкалық ілмегі, 4 дана. жиынтықта есіктерді, жармаларды, терезе жақтауларын бекітуге арналған. Ол кедергісіз және кедергісіз олардың жабылуын/ашылуын қамтамасыз етеді. Қарапайым және әмбебап дизайнының арқасында топсаны кез келген есік үшін пайдалануға болады: солға және оңға.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмақ (брутто) | 0.13 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 50 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 150 |
| Жинақтау | Бұрандалы ілмек - 4 дана |
| Материал_46 | болат |
| Атауы | Карточкалық ілмек, 50 х 40 мм, мырыш, 4 дана (Металлист) Ресей |
| Қамту_63 | мырыш |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/a/6/c/1/a6c147eea4cf4a2d9efe47d096a97859b44d4f66_91546_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Нысан_7 | көбелек |
| Қаптамадағы ені | 100 |
| Ені/диаметрі | 50 мм |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800067289 |
| Өлшемдері | |
| Биіктігі | 40 |
| Ұзындығы | 50 |
| Негізгі | |
| Түсі | Сұр |