Мырышпен қапталған металлист L-500 91567 рояль ілмегі есіктерді орнатуға арналған. Жиһаз өндірісінде қолданылады, шкафтарды, жәшіктерді құрастыру, топсалы қақпақтарды, люктерді, сондай-ақ қосалқы және басқа үй-жайларға есіктерді орнату үшін қолданылады. Орнатқаннан кейін ілмек көрінбейді, қосылу орны көзге түспейді.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмақ (брутто) | 0.13 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 50 |
| Ұзындығы | 500 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 500 |
| Жинақтау | Петля рояльная - 1 шт |
| Материал_46 | болат |
| Атауы | Петля рояльная L-500 мм, цинк, (Металлист) Россия |
| Қамту_63 | мырыш |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/b/1/7/f/b17f24614232151c10640c34c035bd12ea14fb07_91567_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Нысан_7 | көбелек |
| Түсі | Сұр |
| Қаптамадағы ені | 100 |
| Ені/диаметрі | 500 мм |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800065933 |