Мырышпен қапталған металлист L-750 91568 рояль ілмегі есіктерді орнатуға арналған. Жиһаз өндірісінде қолданылады, шкафтарды, жәшіктерді құрастыру, топсалы қақпақтарды, люктерді, сондай-ақ қосалқы және басқа үй-жайларға есіктерді орнату үшін қолданылады. Орнатқаннан кейін ілмек көрінбейді, қосылу орны көзге түспейді.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмақ (брутто) | 0.24 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 50 |
| Ұзындығы | 750 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 750 |
| Жинақтау | Петля рояльная - 1 шт |
| Материал_46 | болат |
| Атауы | Рояль ілмегі L-750 мм, мырыш, (Металлист) Ресей |
| Қамту_63 | мырыш |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/7/1/6/7/71670b7b3a07c558aa3549df56bb0e38f809d128_91568_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Нысан_7 | көбелек |
| Түсі | Сұр |
| Қаптамадағы ені | 100 |
| Ені/диаметрі | 750 мм |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800065940 |