Металлист ПС-420 91573 қапталмаған ілмек-жебе ауыр топсалы конструкцияларды орнату үшін қолданылады: гараж есіктері, қақпалар, қақпалар және т.б. Топсаның кенеппен жанасу аймағының ұлғаюына байланысты қосылыс берік және тұрақты, есік қатты жұмыс істегенде де бұралмайды. .
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Ұзындығы | 420 мм |
| Негізгі | |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 1.01 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 50 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 420 |
| Жинақтау | Жебе ілмегі - 1 дана |
| Материал_46 | болат |
| Атауы | Ілмек-жебе ПС-420, жабыны жоқ, (Металлист) Ресей |
| Қамту_63 | эмаль |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/3/e/2/a/3e2a03cc5a2498195977948b3b0a21fa279e2588_91573_1.pdf |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Нысан_7 | жебе |
| Қаптамадағы ені | 100 |
| Ені/диаметрі | 130 мм |
| Штрих-код (EAN-13) | 4606800065988 |