Жалпы аралау дискісі 73304, ф150 х 20 мм, 24 тісті және 20/16 мм адаптер сақинасы бар, жұмсақ және қатты ағаштарды, ДСП, МДФ және фанераны кесуге арналған. Бұл диаметрі 20 мм болатын дөңгелек және көлденең араларға арналған жабдық, тістердің әмбебап түріне байланысты ATV материалдарды бойлық және көлденең кесуге жарамды. Диск жоғары сапалы жабдықта жасалған, кәсіби қолдану және үлкен көлемдегі жұмыстарды орындау үшін арнайы жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.27 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 13 |
| Диаметрі | 150 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 180 |
| Тістердің саны | 24 |
| Жинақтау | Диск - 1 дана шыҒыршық 20/16мм - 1 дана |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/f/3/a/e/f3aeb593bd909b43346c540a121380b3ac8ed4d3_73304_r01.jpg |
| Тістердің материалы | басқа |
| Корпус материалы_50 | Болат 65МН |
| Атауы | Пильный диск по дереву 150 x 20/16 x 24Т Gross |
| Қону диаметрі | 20 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/a/4/f/f/a4ffa9087fcbc25a8d79347d2a587813430f41da_73304_c1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | HNVZIDUjJEQ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қаптамадағы ені | 155 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996033266 |