Диаметрі 160 х 20 мм, 24 тістері және 20/16 мм сақинасы бар Барс 73357 ара дискі жұмсақ және қатты ағаштарды, ДСП, МДФ және фанераларды жылдам аралауға арналған. Тістердің АТВ типі және оңтайлы сәйкестендірілген тіс бұрышы бойлық және көлденең кесулерді жасауға мүмкіндік береді. Қалақ 20 мм қондырылған кескіш аралармен және дөңгелек аралармен бірге қолданылады. Жинаққа диаметрі 16 мм болатын адаптер сақинасы кіреді, бұл жабдықты пайдалану мүмкіндіктерін кеңейтеді. Диск қарқынды пайдалану үшін жарамды және кәсіби салада қолданылуы мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.40 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 9 |
| Диаметрі | 160 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 195 |
| Тістердің саны | 24 |
| Жинақтау | Диск - 1 дана шыҒыршық 20/16мм - 1 дана |
| Тістердің материалы | YG8 |
| Корпус материалы_50 | Сталь 50 |
| Атауы | Ағашқа арналған ара дискісі 160 x 20/16 мм, 24 карбидті Барс тістері |
| Қону диаметрі | 20 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/0/b/7/b/0b7b8db8814ee6df0573f23bfd87c0ee9e818924_73357_c1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қаптамадағы ені | 165 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996080840 |