Диаметрі 216 x 32 мм, 24 тістері және 32/30 мм көтергіш сақинасы бар Gross 73329 аралау дискі жұмсақ және қатты ағаштарды, ДСП, МДФ және фанераларды кесуге арналған. Қондыру диаметрі 32 мм болатын дөңгелек және кескіш аралар үшін жабдық ретінде пайдаланылады, тістердің әмбебап түріне байланысты ATV материалдарды бойлық және көлденең кесуге жарамды. Диск жоғары сапалы жабдықта жасалған, кәсіби қолдану және үлкен көлемдегі жұмыстарды орындау үшін арнайы жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.68 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 7 |
| Диаметрі | 216 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 250 |
| Тістердің саны | 24 |
| Жинақтау | Диск - 1 дана шыҒыршық 32/30мм - 1 дана |
| Тістердің материалы | басқа |
| Корпус материалы_50 | Болат 65МН |
| Атауы | Пильный диск по дереву 216 x 32/30 x 24Т Gross |
| Қону диаметрі | 32 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/d/4/3/e/d43e8de373dc6ee4bda1879fae5652daf04d68a8_73329_c1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | 1ZUJ9L-Wv48 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қаптамадағы ені | 220 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996033426 |