Диаметрі 250 х 32 мм, 48 тістері және 32/30 мм сақинасы бар Барс 73389 ара дискі жұмсақ және қатты ағаштарды, ДСП, МДФ және фанераларды жылдамдығы мен сапасы бойынша оңтайлы аралауға арналған. АТВ типті ұсақ тістер және оңтайлы таңдалған тіс бұрышы сапалы көлденең қиманы жасауға мүмкіндік береді. Қалақ 32 мм қондырылған кескіш аралармен және дөңгелек аралармен бірге қолданылады. Жинаққа диаметрі 30 мм болатын адаптер сақинасы кіреді, бұл жабдықты пайдалану мүмкіндіктерін кеңейтеді. Диск қарқынды пайдалану үшін жарамды және кәсіби салада қолданылуы мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.83 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 9 |
| Диаметрі | 250 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 285 |
| Тістердің саны | 48 |
| Жинақтау | Диск - 1 дана шыҒыршық 32/30мм - 1 дана |
| Тістердің материалы | YG8 |
| Корпус материалы_50 | Сталь 50 |
| Атауы | Пильный диск по дереву 250 x 32/30 мм, 48 твердосплавных зубъев Барс |
| Қону диаметрі | 32 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/c/4/0/0/c400f54634d1e5365d1ebff12bc942152ddd60ea_73389_c1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қаптамадағы ені | 255 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996081007 |