Диаметрі 190 х 30 мм, 36 тістері бар Sibrtech 732867 аралау дискісі жонғыш және дөңгелек аралармен, сондай-ақ аралау станоктарымен бірге қолданылады. Жұмсақ және қатты ағаштарды, фанераларды, МДФ және ДСП-ны бойлық және көлденең аралауға арналған. Орташа тістердің арқасында кесу жылдамдығы мен сапасының оңтайлы арақатынасына қол жеткізіледі. Диск құрылыс, жөндеу жұмыстарын орындау үшін, сондай-ақ тұрмыстық міндеттерді шешу үшін қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.36 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 9 |
| Диаметрі | 190 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 290 |
| Тістердің саны | 36 |
| Жинақтау | Пильный диск - 1 шт |
| Тістердің материалы | YG8 |
| Корпус материалы_50 | Сталь 50 |
| Атауы | Ағашқа арналған аралау дискі, 190 х 30 мм, Сибртехтің 36 тісі |
| Қону диаметрі | 30 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/b/d/e/9/bde9f1acad913ff65fb468eafc8784f32be47995_732867_c1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қаптамадағы ені | 195 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996129259 |