Диаметрі 190 х 30 мм, 48 тісі бар Sibrtech 732197 ара дискісі жонғыш және дөңгелек аралармен, сондай-ақ аралау станоктарымен бірге қолданылады. Негізінен жұмсақ және қатты ағаштарды, фанераларды, МДФ және ДСП-ны көлденең аралауға арналған. Жіңішке тістердің арқасында кесудің жоғары дәлдігіне қол жеткізіледі. Диск құрылыс, жөндеу жұмыстарын орындау үшін, сондай-ақ тұрмыстық міндеттерді шешу үшін қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.36 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 9 |
| Диаметрі | 190 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 200 |
| Тістердің саны | 48 |
| Жинақтау | Пильный диск - 1 шт |
| Тістердің материалы | YG8 |
| Корпус материалы_50 | Сталь 50 |
| Атауы | Пильный диск по дереву, 190 х 30 мм, 48 зубьев Сибртех |
| Қону диаметрі | 30 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/3/2/1/3/3213bded1124079b61b87679ce2132377b61b288_732197_c1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қаптамадағы ені | 195 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996129266 |