Бағасын нақтылаңыз
Жіберу 02 шілде 2026Диаметрі 200 x 32 мм, 60 тістері және 32/30 адаптер сақинасы бар Sibrtech 732647 ағаш аралау дискісі жұмсақ және қатты ағаш, фанера, ДСП, МДФ кесуге арналған. Отырғызу диаметрі 32 мм болатын дөңгелек және кескіш аралармен бірге қолданылады. 32/30 көтергіш сақина қажет болған жағдайда қондырма өлшемін өзгертуге мүмкіндік береді. Жіңішке тістер таза жиектермен дәл кесуді қамтамасыз етеді. Диск тұрмыстық қолдану үшін жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.40 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 9 |
| Диаметрі | 200 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 219 |
| Тістердің саны | 60 |
| Жинақтау | Диск - 1 дана шыҒыршық 32/30мм - 1 дана |
| Тістердің материалы | YG8 |
| Корпус материалы_50 | Сталь 50 |
| Атауы | Пильный диск по дереву, 200 х 32 мм, 60 зубьев, кольцо 30/32 Сибртех |
| Қону диаметрі | 32 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/0/c/1/3/0c13adb5594827eeff6b3bbe995d4a3fa095eb75_732647_c1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қаптамадағы ені | 215 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996129303 |