Диаметрі 210 x 30 мм, 36 тістері бар Matrix 73290 ағаш аралау дискі — сәйкес қондыру және сыртқы диаметрі бар дөңгелек және көлденең араларға арналған жабдық. Жұмсақ және қатты ағаштан, ДСП, ДВП, фанерадан, ағаш тақталардан жасалған материалдарды бойлық/көлденең кесу үшін қолданылады. Диск тұрмыстық және кәсіби қолдану үшін жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.48 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 |
| Диаметрі | 210 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 220 |
| Тістердің саны | 36 |
| Жинақтау | Пильный диск - 1 шт |
| Тістердің материалы | YG8 |
| Корпус материалы_50 | Сталь 50 |
| Атауы | Ағашқа арналған ара дискі, 210 х 30 мм, 36 тісті Matrix Professional |
| Қону диаметрі | 30 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/e/e/3/b/ee3bbc108abd2a84a8fcba730a0d0e4873578668_73290_c1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қаптамадағы ені | 220 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996081519 |