Диаметрі 250 x 32 мм, 36 тістері және 32/30 өтпелі сақинасы бар Matrix 73298 ағаш аралау дискі — сәйкес қону және сыртқы диаметрі бар дөңгелек және көлденең араларға арналған жабдық. Жұмсақ және қатты ағаштан, ДСП, ДВП, фанерадан, ағаш тақталардан жасалған материалдарды бойлық/көлденең кесу үшін қолданылады. Жеткізу көлеміне қажет болған жағдайда қону диаметрін өз бетінше өзгертуге мүмкіндік беретін 32/30 көтергіш сақина кіреді. Диск тұрмыстық және кәсіби қолдану үшін жарамды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.72 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 |
| Диаметрі | 250 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 260 |
| Тістердің саны | 36 |
| Жинақтау | Диск - 1 дана шыҒыршық 32/30мм - 1 дана |
| Тістердің материалы | YG8 |
| Корпус материалы_50 | Сталь 50 |
| Атауы | Пильный диск по дереву, 250 х 32 мм, 36 зубьев, кольцо 30/32 Matrix Professional |
| Қону диаметрі | 32 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/3/4/a/e/34ae99d15014d8f1edde5eb8dc155dbf5df0e0eb_73298_c1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қаптамадағы ені | 260 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996081649 |