Диаметрі 300 х 32 мм, 60 тістері бар Sibrtech 732707 аралау дискісі жонғыш және дөңгелек аралармен, сондай-ақ аралау станоктарымен бірге қолданылады. Негізінен жұмсақ және қатты ағаштарды, фанераларды, МДФ және ДСП-ны көлденең аралауға арналған. Жіңішке тістердің арқасында кесу жылдамдығы мен сапасының оңтайлы арақатынасына қол жеткізіледі. Диск құрылыс, жөндеу жұмыстарын орындау үшін, сондай-ақ тұрмыстық міндеттерді шешу үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 2.07 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 9 |
| Диаметрі | 300 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 310 |
| Тістердің саны | 60 |
| Жинақтау | Пильный диск - 1 шт |
| Тістердің материалы | YG8 |
| Корпус материалы_50 | Сталь 50 |
| Атауы | Ағашқа арналған аралау дискі, 300 х 32 мм, Сибртехтің 60 тісі |
| Қону диаметрі | 32 мм |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/b/f/3/8/bf385df44812e3b08931b415f5cf77f111c7a346_732707_c1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қаптамадағы ені | 310 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996129389 |