Сибртех 77044, М16 х 2,0 мм плашка сыртқы метрикалық жіптерді кесуге көмектеседі. Оны пайдалану оңай, сондықтан ол тіпті жаңадан бастаған шеберлер үшін де слесарлық және монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде күнделікті өмірде пайдалы болады. Қалыптың бір бөліктен тұратын конструкциясы бөлікті толығымен ұстауға және оны бір өтуде кесуге мүмкіндік береді, бұл жоғары дәлдіктегі және жоғары сапалы жіптерді жасайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Диаметрі | 38 мм |
| бұранданың бағыты | Оң жақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 0.15 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 50 |
| Дәлдік сыныбы | 6H |
| Жинақтау | Плашка - 1 шт |
| Болат маркасы | 9ХС |
| Атауы | Плашка М16 х 2 мм Сибртех |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | сэндвич-көпіршік |
| Бұранда қадамы М | 2 мм |
| Қаптамадағы ені | 50 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996082820 |