MTX 87693 рельсті плитка кескіш қажетті өлшемдерді беру үшін ұзындығы 1200 мм-ге дейін және қалыңдығы 16 мм-ге дейін плиткаларды кесуге қабілетті. Қуатты бөлгіш керамикалық плиткаларды ғана емес, сонымен қатар фарфор плиткаларын да кесуге төтеп бере алады. Ойластырылған конструкция плитка бетінің кез келген нүктесінде сынуға мүмкіндік береді. Құрал қаптау жұмыстарын жүргізу кезінде қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 10.75 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 220 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1460 |
| Кесу ұзындығы | 1200 мм |
| Жинақтау | Плиткорез - 1 шт |
| Лайфстайл | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/6/7/6/4/67648246c09f3baa9d26e4c5ba2afd572a01212d_87693_r1.jpg |
| Өңделетін тақтайшаның максималды қалыңдығы | 16 |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/3/b/a/c/3bac829ea030b127b7dbd5b6c2cea6b377df428d_87693_1.pdf |
| Атауы | Плиткорез рельсовый 1200 мм MTX |
| Кесетін элемент | ролик |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Сілтемелер youTube видео ОӘК | zJFlijnOcJM |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Бұрыштық рез | Иә |
| Қаптамадағы ені | 150 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996128184 |