MTX 87691 рельсті плитка кескіші қажетті өлшемдерді беру үшін ұзындығы 900 мм-ге дейін және қалыңдығы 16 мм-ге дейін плиткаларды кесуге қабілетті. Қуатты бөлгіш керамикалық плиткаларды ғана емес, сонымен қатар фарфор плиткаларын да кесуге төтеп бере алады. Ойластырылған конструкция плитка бетінің кез келген нүктесінде сынуға мүмкіндік береді. Құрал қаптау жұмыстарын жүргізу кезінде қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ (брутто) | 9.50 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 220 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 155 |
| Кесу ұзындығы | 900 мм |
| Жинақтау | Плиткорез - 1 шт |
| Өңделетін тақтайшаның максималды қалыңдығы | 16 |
| Оқулықтар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/0/7/d/807dc7dfa512d8e7b072505cdec381fc06f4004f_87691_1.pdf |
| Атауы | Рельсті тақтай кескіш 900 мм MTX |
| Кесетін элемент | ролик |
| Сертификаттар | https://storage.yandexcloud.net/pim-storage-prod/asset/8/a/a/2/8aa2a879b285f8ec54f62a57aea8c1865f1f0e23_689845_1.pdf |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Бұрыштық рез | Иә |
| Қаптамадағы ені | 1150 |
| Штрих-код (EAN-13) | 4044996128177 |